Drukarnia Majorczyk

Zawieszki

Zawieszki to materiały, które nie tylko dekorują, ale także pełnią funkcję narzędzia reklamowego. Najczęściej wykorzystywane są do czytelnego oznaczania produktów w branży odzieżowej i tekstylnej. Wykonane z grubszego papieru, takiego jak karton lub tektura, są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jednak ich zastosowanie nie ogranicza się tylko do tego.

Przedstawiciele branży hotelarskiej również doceniają wartość zawieszek i chętnie wykorzystują je do oznaczania drzwi wejściowych prowadzących do pokoi gościnnych.

W naszej drukarni materiały produkcyjne przygotowujemy zgodnie z ustaloną wcześniej specyfikacją. Przed przyjęciem zamówienia szczegółowo omawiamy ich przeznaczenie, co pozwala nam dostosować rodzaj papieru i uszlachetnień. Dla większej funkcjonalności możemy także przygotować zawieszki z otworami.

Rozmiar i wykończenie zawieszek są elastyczne i zależą od preferencji klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie, ale również chętnie doradzamy, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla branży hotelarskiej lub odzieżowej.

Kontrola wydruku i kolorystyki w standardzie Fogra 39 dzięki Heidelberg Easy Control i Kodak Colorflow.

Skontaktuj się z nami, odpowiadamy błyskawicznie!


Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Skontaktuj się

Zapoznaj się z naszymi działami i skontaktuj się z odpowiednim.

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!