Drukarnia Majorczyk

Banderole i obwoluty

Specjalizujemy się w druku banderoli oraz owijek, które są materiałami szeroko wykorzystywanymi w różnych branżach. Dzięki nim konsument może szybko zapoznać się z podstawowymi informacjami o produkcie i łatwo skojarzyć go z konkretną marką. Banderole i owijki znajdują zastosowanie w oznaczaniu butelek, słoików, plastikowych opakowań na żywność, oraz są używane jako etykiety dla ubrań, dodatków odzieżowych oraz tekstyliów. Jednak potencjał banderoli i owijek sięga znacznie dalej, dlatego warto rozważyć ich wykorzystanie do etykietowania innych rodzajów produktów.

Do produkcji banderoli oraz owijek używamy wysokiej jakości powłok, które są odporne na ścieranie, wilgoć oraz promieniowanie UV. Nierzadko nasi klienci decydują się na różne formy uszlachetniania druku, takie jak złocenie lub srebrzenie, aby nadać materiałom produkcyjnym bardziej unikatowego charakteru. Do wykończenia stosujemy klej wysokiej jakości, który ułatwia etykietowanie opakowań. Dzięki temu przygotowane przez nas materiały prezentują się estetycznie, a zawarte na nich informacje są czytelne. Nasze banderole oraz owijki są zarówno praktyczne, jak i efektowne, co przyciąga uwagę konsumentów.

Obwoluta to nie tylko praktyczny element, ale także doskonały sposób na wyróżnienie produktu. Znajduje się ona na pierwszym planie, jest widoczna jeszcze przed otwarciem opakowania, co stanowi świetne wsparcie dla działań marketingowych. Skutecznie opóźnia otwarcie opakowania, budząc dodatkową ciekawość u odbiorcy. Ponadto, informuje ona, czego można się spodziewać po znajdującym się wewnątrz produkcie. Obwoluta doskonale wpisuje się również w trend unboxingu, szczególnie popularny wśród influencerów, czyli otwierania przesyłek przed kamerą. Dobrze zaprojektowana i wykonana obwoluta stanowi także ciekawą alternatywę dla opakowań pozbawionych dodatkowych zdobień, takich jak pudełka fasonowe lub pudełka kaszerowane wykonane z naturalnej tektury.

Z tego względu obwoluta jest atrakcyjnym materiałem reklamowym, pozwalającym na stworzenie ciekawego opakowania z personalizowanym elementem dekoracyjnym, który można dostosować do swoich potrzeb w dowolny sposób.

W naszej drukarni do przygotowania banderoli oraz owijek wykorzystujemy wysokiej jakości powłoki odporne na ścieranie, wilgoć oraz promieniowanie UV. Często nasi klienci decydują się na różne formy uszlachetniania druku, takie jak złocenie lub srebrzenie, aby nadać materiałom produkcyjnym bardziej unikatowy charakter. Wykończenie jest przeprowadzane przy użyciu wysokiej jakości kleju, co gwarantuje wygodne etykietowanie opakowań. Dzięki temu nasze materiały prezentują się estetycznie, a znajdujące się na nich informacje pozostają czytelne. Tworzymy banderole oraz owijki, które z pewnością przyciągną uwagę konsumentów, łącząc w sobie zarówno praktyczność, jak i efektowność.

Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się również obwoluty o dużych rozmiarach, które mogą być wykorzystane do opakowywania różnych produktów, takich jak koce, pościele, poduszki, i inne.

Kontrola wydruku i kolorystyki w standardzie Fogra 39 dzięki Heidelberg Easy Control i Kodak Colorflow.

Skontaktuj się z nami, odpowiadamy błyskawicznie!


Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Skontaktuj się

Zapoznaj się z naszymi działami i skontaktuj się z odpowiednim.

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!