Drukarnia Majorczyk

Kartoniki spożywcze

Niemal każda branża spożywcza działa nie tylko na kubki smakowe koneserów wypieków, czy potraw. Niejednokrotnie w jedzeniu jest coś, co pobudza wyobraźnię i wyzwala przyjemne uczucia. Naszym zadaniem jest pomóc Tobie w tym, by te miłe doznania nierozerwalnie łączyły się z marką, która ich dostarcza. Z Twoją marką. I znamy prosty i nienachalny sposób, jak tego dokonać.

Opakowania spożywcze to idealna alternatywa dla tradycyjnych form pakowania wypieków i gotowych dań cateringu pudełkowego. Powszechnie dotąd używany papier i folię warto zamienić na profesjonalnie wykonane opakowania kartonowe. Gwarantują nie tylko estetyczne zabezpieczenie żywności. Są idealnym rozwiązaniem, jeśli wytwórca lub dystrybutor chce w prosty sposób przekazać zarówno wyrób, jak i informację o swojej firmie i działalności.

 

Używając gotowych opakowań branża gastronomiczna może zaoferować produkty „na wynos” w specjalnie zaprojektowanych dla nich kartonach przeznaczonych do żywności. Co więcej – takie opakowania mogą stanowić jedną z form informowania klientów o marce. Wystarczy nanieść na nie logo firmy, symbol wytwórcy lub krótki tekst. Można także przypisać dany format pudełka konkretnemu produktowi. Możliwości jest naprawdę wiele. Personalizacja i umieszczenie indywidualnego nadruku to tylko jedna z nich. Jesteśmy w stanie nadać pudełkom, oprócz ściśle użytkowego przeznaczenia, indywidualny wymiar estetyczny.

Wróćmy jednak do kwestii transportu tak delikatnych wyrobów jak torty, ciasta, czy gotowe dania, np. sushi. Wyjmując je prosto z lad cukierniczych, czy pakując świeżo przygotowany catering i korzystając z tego typu opakowań, zyskujemy pewność, że żywność nie ucierpi w trakcie jazdy samochodem czy podczas spaceru z cukierni lub restauracji do domu. A może ta podróż będzie jeszcze dłuższa, jeśli Twoje produkty zdobędą uznanie w całym kraju i postanowisz zająć się ich wysyłką? Solidność, dostosowanie do produktu, wytrzymałość i trwałość – to powinno cechować opakowanie Twoich produktów. Podsumowując – pudełka na żywność to idealna i przystępna forma przekazania ich klientom. U nas możesz indywidualnie wybrać i dostosować karton lub papier przeznaczony do kontaktu z żywnością. Posiadamy szeroką ofertę wzorów i kolorów, między innymi karton oraz papier biały, makulaturowy i ekologiczny. Ale to nie jedyna ich funkcjonalność.

 

Oferujemy kartony na wszelkie wyroby gastronomiczne i jesteśmy w stanie dostosować ich wielkość i format do ciast, tortów, całych zestawów słodkich babeczek i ciasteczek oraz wymagających dań cateringowych. Nie oznacza to jednak, że trzeba będzie na nie przeznaczyć dużą powierzchnię magazynową, a w małych lokalach zajmą tak często potrzebną do pracy i obsługi klienta przestrzeń. Bez względu na to, czy jesteś dużym przedsiębiorcą i produkujesz na masową skalę, czy po prostu rzemieślnikiem i Twoja pracownia to niewielka manufaktura, kompaktowe paczki z opakowaniami przechowasz bez trudu. Kartoniki są płaskie przed złożeniem, przez co niezwykle łatwo można je magazynować. Po nasze opakowania sięga się w razie potrzeby i samodzielnie składa. Proces ten jest łatwy, bo zaprojektowano je tak, by w krótkim czasie i bezproblemowo stworzyć z nich przestrzenną bryłę. A jak wiemy, nie o samą bryłę tu chodzi, a obietnicę jej pysznej  zawartości, której żaden zewnętrzny (ani tym bardziej wewnętrzny) czynnik nie powinien naruszyć. Również z tego powodu nasze pudełka na żywność nie wymagają klejenia, ponadto są dostępne w różnych rozmiarach. To cecha, która wyróżnia je na rynku opakowań spożywczych, zdominowanym przez kartoniki scalone za pomocą kleju. Całkowita rezygnacja z wykorzystania sztucznych substancji wiążących czyni oferowane przez nas pudełka przyjaznymi dla produktów spożywczych i środowiska. Nic nie zagraża ich pierwotnemu smakowi i składowi. Poprzez takie rozwiązania ułatwiamy odpowiedzialne, świadome i ekologiczne prowadzenie biznesu.

 

Obiecujemy wiele, prawda? Spersonalizowane kartony i pudełka, opakowania z nadrukiem, ekologiczne i przyjazne produktom spożywczym, chroniące pyszną zawartość… Jeśli deklarujemy, że jesteśmy w stanie takie dla Ciebie przygotować, to mamy ku temu argumenty. Posiadamy stosowne kompetencje, umiejętności i nowoczesny sprzęt z pomocą których spełnimy Twoje oczekiwania. Stosujemy nowoczesne metody druku. Opracujemy razem ostateczny wygląd kartoników i opakowań oraz zadbamy o to, by były solidne i trwałe. Cały proces ich powstawania uzależnimy od tego, jaką konkretną funkcję im przypiszesz i w czyje ręce będziesz chciał je przekazać. Posiadamy spory katalog rozwiązań, które sprawią że będą prezentowały się atrakcyjnie, a do tego pozostaną solidne i trwałe. Jeśli trafia się „przez żołądek do serca”, to współpracując z nami, możliwe, że zapiszesz się również „przez opakowanie w pamięci” fanom swoich wyrobów.

Oferujemy także możliwość zabezpieczenia opakowań lakierem z certyfikatem do kontaktu z żywnością, a także możliwość zabezpieczenia folią.

Kontrola wydruku i kolorystyki w standardzie Fogra 39 dzięki Heidelberg Easy Control i Kodak Colorflow.

Skontaktuj się z nami, odpowiadamy błyskawicznie!


Lokalizacja

ul. Kawiary 54
62-200 Gniezno, Polska

Skontaktuj się

Zapoznaj się z naszymi działami i skontaktuj się z odpowiednim.

Sledź nas

Polub nas i bądź na bieżąco
z aktualnymi promocjami!